Арда - Черно море (...

Notifications
Clear all

Арда - Черно море (30.05.2021г; 19:00ч)

The Emperor
(@the-emperor)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 347
Автор на темата  

Прогноза: 2:0

Коефициент: 11,00

Първенство: България - Бараж за Европа

Анализ:

Предвид, че това е финал, личното ми очакване е за малко голове. Николай Киров вече изигра с Ботев Пловдив два финала за купата и един бараж за Европа, както и един финал за купата с Арда. Всички мачове бяха в духа на предпазивият футбол, като само единият двубой завърши над 2,5 гола (2:1). Няма причина Черно море да играят по друг начин, след като още в групата за определянето на учасника тук мачовете им бяха в този дух. И двата мача между отборите завършиха с домакински победи (1:0 и 2:0). Така че под 2,5 гола на 1,65К за мен е почти сигурен печеливш пазар, но при този К става само за пълнеж в колонка. Мнението ми е, че Арда са по-добрият отбор, а Киров е по-добрият треньор, а вече има и публика, което засилва домакинският фактор. Смятам, че ще се класират. Вариантите за редовното време са 1:0 и 2:0, а след него - 0:0 и 1:1. В 75% от вариантите Арда отбелязва гол, така че 0:0 го освобождавам. Остават два варианта за 1 и един за Х. Избирам по-вероятното - победа за Арда в редовното време (2,40К). Може да се комбинира 1 и под 2,5 гола, но е далеч по-интересно да се избере между две възможности на доста по-високи К. Между 7К и 11К избирам по-мазното.

P.S. Ако Арда се класират, нещо в което не се съмнявам, ще получа фанелка на отбора с подписите на всички играчи и на треньора най-горе.

Така, че повече от всякога си пожелавам успех!!

😉

Харесано от: mitko_winner и Baiko
Цитирай
The Emperor
(@the-emperor)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 1 година
Статии: 347
Автор на темата  

Пропуснаха дузпа при 1:0, но фанелката ще си я получа. Единственият фен на Арда на този свят извън Кърджали!!

Тази публикация бе редактирана преди 1 година от The Emperor

КоментарЦитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози