Англия - Шотландия ...

Notifications
Clear all

Англия - Шотландия (извън играта)

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 4 години
Статии: 802
Автор на темата  

Прогноза: 2

Коефициент: 11.00

Турнир: Евро 2021

На Уембли ще се играе мача и разбира се Англия е тотален фаворит за спечелване на 3-те точки.

Това ми бе прогнозата за днес, но по ред причини и лични ангажименти не успях да се включа във времето.

Всъщност прогнозата ми бе Шотландия (+1) Хендикап , но реалния ми залог ще е с десетачка за победа на Шотландия и изобщо не се притеснявам ,че ще бъда компрометиран като типстър, а още по малко ,като бетор.

Шотландия за мен е доста подценена, а срещу Чехия ми направиха добро впечатление ,въпреки загубата.

Англия е велика сила, но това е люто дерби, а за Шотландия ще е , като финал. Да спечелят срещу Англия е въпрос на чест и какви ли не още принципи.

При това играчите на Шотландия хич не са за подценяване и с бърз оглед се забелязва, че играят в доста отбори от Висшата лига, без да ги изреждам и се познават добре, че дори има и съотборници на клубно ниво.

Отделно от това  в 114 мача изиграни между тях , Англия е само с 48 победи, Шотландия ги бие в 41 и равенствата са 25 , а тези тенденции са важни на Албиона.

И на последно място Англия е със 7 поредни победи и със 7 последователни победи във своите домакинства и е въпрос на време да се идънят. Дали ше е в този мач не зная, но ще опитам.

Победа за Шотландия.....  😎 

Публикацията бе редактирана преди 1 година от TZ

Харесано от: Baiko
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози