Ал Тавоон - Оход Ме...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Ал Тавоон - Оход Медина (14.02.,17:35)  

rocky_stone
(@rockystone)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 161
14.02.2019 9:18  

Прогноза - 1, над 1,5 гола в мача 

Коефициент - 1,65 в едномачова комбинация

Анализ - Среща от Професионалната Лига на Саудитска Арабия. Отборът на Ал Тавоон , които са шести в класирането към момента приема Оход Медина, които са на последното 16-то място. Статса на домакините последните десет мача е 4-3-3, а на гостите 2-0-8. Между двата отбора има данни за три изиграни срещи, като статса е една победа за Ал Тавоон и две победи за Оход Медина, при голова разлика 3-3. Принципно аз подминавам такива мачове и не залагам на тях, но в тази среща има някои неща, които обърнах внимание. Първото е ,че Ал Тавоон са само на шест точки от третото място, което дава право на участие в квалификационните кръгове на AFC Шампионска лига, но и с мач по-малко от заемащият тази позиция Ал Ахли Джеда. Другия факт, който ми направи впечатление е , че отборът на гостите в последните си пет гостувания има пет загуби, в които е допуснал 15 гола и са отборът с най-много допуснати голове в шампионата и най-лоша голова разлика. Ал Тавоон от своя страна са четвърти по брой отбелязани голове до момента , а в последните си пет домакинства са отбелязали 12 гола. 

Всички тези факти и това , че за Ал Тавоон една победа днес би ги доближила до третото място в класирането, ме карат да мисля ,че мачът ще е със знак 1 и ще има поне две попадения в него.

Харесано от: Nikola Berti и mitko820
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози