Ал Ахли Кайро - Ел ...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Ал Ахли Кайро - Ел Дахлея Кайро (20.02.,20:00)  

rocky_stone
(@rockystone)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 161
20.02.2019 11:33  

Прогноза - 1 , под 4,5 гола в мача 

Коефициент - 1,46 в едномачова комбинация

Анализ- Среща от Висша Лига на Египет. Домакините, трети в класирането към момента, приемат съгражданите си от Ел Дахлея, които заемат 14-то място. И двата отбора имат своите цели, за които да играят тази вечер. Ал Ахли са само на три точки зад втория Пирамидс, но и с четири мача по-малко от тях. Една победа тази вечер ще ги изравни по-точки и ще имат реален шанс след това да ги изместят от второто място, което дава право на участите в ШЛ Африка. Отборът на Ел Дахлея е в доста по-лоша позиция преди срещата днес- само на една точка от зоната на изпадане и също се нуждае от успех , за да се отдалечи от там. статистиките на двата отбора са както следва- Ал Ахли от последните десет срещи са 7-2-1, на гостите съответно 0-6-4. Балансът в директните двубои между двата тима е осем победи за Ал Ахли и два равни мача от последните десет, като от тях в шесте си домакинства Ал Ахли имат шест победи срещу Ел Дахлея. Ясно е, че домакините са в много по-добра форма, гонят по-високи цели и логично е в прогнозата ми знакът от изхода на двубоя днес да е 1. Втората част от залога ми е базирана на анализа на головете в срещите на двата отбора. Последните две домакински победи на Ал Ахли са с пестеливото 1-0 и 2-0, и като цяло отборът няма много отбелязани голове през този шампионат- 29 до тук, което е малко на фона на 46 и 44 попадения, вкарани от отборите на челните две места - Земалек и Пирамидс. Ел Дахлея от своя страна не са допуснали повече от две попадения във вратата си последните десет срещи. Така, че не предвиждам резултатна среща тази вечер ,между 1-3 гола според мен в нея, и добавям за по-сигурно залог от под 4,5. 

Харесано от: Nikola Berti и mitko820
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози