Ал Ахли - Ал Кадисия (09.11, 17:20)  

Jack the Ripper
(@jack-the-ripper)
Надежден Типстър
Регистриран: преди 5 месеца 
ОТГ: 59
08/11/2018 20:23  

Прогноза: 1/1

Коеф.: 2.00 

Турнир: Саудитска Арабия Висша лига

Анализ: Прогнозата ми за петък е от Саудитска Арабия, където Ал Ахли ще приеме Ал Кадисия. Както винаги в моите прогнози, търся силен домакин срещу слаб гост. Критерият важи с пълна сила за двата отбора, които съм избрал. Ал Ахли все още няма загуба у дома, а Ал Кадисия като гост са стигнали веднъж до трите точки, но тогава са победили последния - Ал Итихад. Една проверка с миналия сезон показва, че Ал Ахли са били най-силния домакин и не са загубили в нито едно домакинство. Докато гостите са останали на предпоследно място в таблицата при гостувания. Тогава и Ал Ахли се разминаха с титлата за 1 точка, а Ал Кадисия завършиха точно над плейофните места за изпадане. В момента Ал Ахли са на 5 точки от лидера Ал Хилал и вероятно ще търсят голяма победа над Ал Кадисия, опитвайки се да стигнат водача. Издънките на Ал Ахли са в гостуване на средняк и домакинство на средняк, но с отборите от долната половина на таблицата са нямали проблем и не мисля, че ще имат утре. Очаквам 1/1 да излезе и мисля, че 2.00 коефициент си заслужава.

Харесано от: Baiko
КоментирайЦитирай
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация