Академика Коимбра -...

Notifications
Clear all

Академика Коимбра - Кова да Пиедаде (04.01,22:30)

Nikola Berti
(@nikola-berti)
Профи Типстър
Регистриран: преди 4 години
Статии: 820
Автор на темата  

Прогноза: 2 // Коефициент: 4,00 // Турнир: Португалия - Сегунда Лига // Анализ: В среща от 15-ти кръг на Сегунда на „Ещадио Сидаде де Коимбра” Академика ще си съперничи с Кова да Пиедаде.   Избягах от няколко хикса днес заради този мач.Ще отбележа,че не съм наблюдавал двата отбора и единствено резултатите на двата отбора и преките сблъсъци са ми в основата на прогнозата!!.  Академика Коимбра е затънал в посредственост отбор който заема 8-мо място в класирането със спечелени 21 точки и в последните си изиграни 10 двубоя са с 5 победи и 5 загуби. Прави впечатление обаче,че играят по добре като гост отколкото като домакин.Като домакини са на 16-то място със седем точки от седем мача.Като гости са на 4-то място с 14 точки от 8 мача. Определено отбора с тези резултати няма как да има амбиции за изкачване в Елита и изостават на 12 точки от лидерите в Сегунда лига. Кова да Пиедаде е със 17 точки от 14 мача и засега са далеч от изпадащите. В последните им 10 двубоя те са допуснали само 3 загуби ,като прави впечатление победата им над елитния Портимонензе с 2:1 за Купата на Португалия и равенството с друг елитен тим Авеш също за купата.Като гости са допуснали само 2 загуби,а защитата им само 5 гола. Прогноза: Смятам двата отбора за напълно равностойни,но като взема предвид слабите резултати в домакинствата на Академика и добрата защита в гостуванията на Кова да Пиедаде,А и това,че гостите в последните 3 преки мача взимат победата от Академика все с един и същ резултат 2:1 ще подкрепя традицията. Прогнозата е рискова,но аз също съм рисков играч.. 🙂 ..и вместо ....Х2 двоен шанс ...ще забия директна двойка.  😎 

Харесано от: mitko820 и red6devil
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози