АЗ резерви-Камбуур ...

Notifications
Clear all

[ПЕЧЕЛИ] АЗ резерви-Камбуур Лееуварден (23.04.22:00)

mg80pld
(@mg80pld)
VIP Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 484
Автор на темата  

Прогноза: над 2.5 гола

Коефициент: 1.33

Първенство: Нидерландия, Ерсте Дивизия

Анализ:

Представянето на двата отбора е идентично, както в предходният, а играта на съперниците е повече от резултатна, което едва ли е изненада за второто ниво в Нидерландия.

През миналият сезон, който така и не се доигра домакините завършиха на 14-та позиция с актив от 28 спечелени точки и определено резултатна игра, като главна причина затова беше слабата игра в защита и това отново е големият проблем пред футболистите с добра игра в атака и доста слаба в защита с 85 допуснати попадения или средно по четири гола на двубой и 25 срещи с над 2,5 гола след изиграните дотук 34.

Гостите пък отново доказват, че са най-класният отбор в дивизията с лидерска позиция и невероятна игра и заслужена вече промоция в Ередивизия, а резултатността е изключително добра и затова причина е отличната игра в атака с цели 100 отбелязани гола и едва 31 допуснати със средно по 3,9 гола на двубой и 22 срещи с над 2,5 гола и серия от шест поредни срещи с безупречна резултатност за което трябват да бъдат похвалени най-вече Мюрен, Калон, Корте, Якобс, Оратмангоен, Антония и компания, които просто нямат спирка.

Въпреки, че гостите излизат, като фаворити за трите точки в тази визита залога ми е над 2,5 гола в двубоя, което с отворената и атакуваща игра на съперниците задачата едва ли ще е трудна.  

Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози