Агсу - Карабах Локб...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

[ПЕЧЕЛИ] Агсу - Карабах Локбатан, 22.11.18, 12:00  

Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 314
22.11.2018 7:52  

Прогноза: 2

Коефициент: 3.10

Турнир: Азербайджан, 1 Дивизия

Анализ: Едно първенство от страна в която футбола е непопулярен спорт.Съответно и качеството на игра е много ниско и по тази причина и трудно стават равенства в тях.знаете,че при така наречения махленски футбол да стане равенство е трудна работа.Почти винаги има победител.Тук съдейки по коефициентите и Букмейкърите се чувстват в чужди води и са доста объркани давайки предимство само заради домакинския фактор.При условие,че в мача ще има с по-голяма вероятност краен победител имаме две възможности.Да изберем това,което ни предлагат от кантората или точно обратното.Аз в първия случай просто пропускам мача,защото дори и да УЦЕЛЯ съм на загуба.целта ми е да съм на Печалба в дългосрочен план и затова или играя срещу букмейкъра или не играя.тук намирам напълно резонна причина да го направя.Отборите от Карабах са нещо от сорта на да речем тези от баските райони.Нещо,като техни национални отбори и 2-та е резонна.Предупредих и в чата,казвам го и тук-не се съобразявайте с мои прогнози.успех на ВАС.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Nikola Berti и Baiko
Цитирай
Сподели:

Виж още футболни прогнози