Австрия U21 - Гърци...

Notifications
Clear all

⚽️ Коефициенти от bet365 💰 Вход с БОНУС »

Австрия U21 - Гърция U21 (20.11, 20:00)  

Стр. 1 / 2

Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
Регистриран: преди 2 години
Статии: 314
20.11.2018 10:13  

Прогноза: 2

Коефициент: 4.33

Турнир: Евро Под 21 Квалификации

Анализ: Това е втория мач реванш от плейоф. Първия завърши с победа 0-1 за днешните домакини. Играта е била равностойна и резултата се дължи на две причини. Прекалено предпазливата игра на Гърците и късмета за гостите. Сега Гръцкия отбор е поставен в коренно различна ситуация и подхода им за мача ще бъде друг. Австрийците освен победа и равен, ги устройва и всяка друга голова загуба с 1 гол. В редовното време при тези обстоятелства задължително ще има победител и този път фортуна би трябвало по традиция да обърне лицето си. А дали това ще е достатъчно на гърците за крайното класиране е съвсем отделен въпрос, който не се наемам да прогнозирам. Играем смело срещу Букмейкъра на чудесен коефициент или просто пропускаме мача. Аз избрах първото в една задължителна ситуация. Залога ми е реален, а на ВАС желая успех във виртуалните залози.

Публикацията бе редактирана преди 2 години от TZ

Харесано от: Baiko и Nikola Berti
Цитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
20.11.2018 10:17  

Админ  има ли възможност за следващите месеци да се ограничи по някакъв начин т.нар преписване на прогнози?аз лично например не желая да споделям информаций към прогнозите си,а не ми се и играе на дребно с пускането им минути преди началния сигнал.Все пак другото си е кражба от труда на някои типстъри..

КоментарЦитирай
TZ
 TZ
(@tz)
Шефът
Регистриран: преди 5 години
Статии: 169
20.11.2018 11:45  

Е, то ако не желаете да споделяте информации към прогнозите си, да закривам играта направо. Нали това е идеята на обоснованите прогнози - всеки да сподели какво е научил за даден мач, да открои някакъв тренд, да се обоснове защо е избрал точно този залог за избрания мач и т.н.

А ако някой е копирал дословно анализ от друг сайт, трябва да ми докладвате тази прогноза (има такова бутонче в дъното на всяка публикация) и да ми посочите източника, от който е копирана.

Харесано от: red6devil
КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Статии: 1570
20.11.2018 12:25  

Админ, мисля, че Дядовия друго имаше предвид - тук в нашия си сайт да не се копират прогнози от други участници. Нещо като правилото за последните 2 дни от месеца.

КоментарЦитирай
TZ
 TZ
(@tz)
Шефът
20.11.2018 12:34  

Т.е. следното условие: "нямате право да прогнозирате среща, анализирана от друг типстър преди вас", да е приложимо през цялото време. Това ли предлагате?

КоментарЦитирай
ivan_tsochev
(@ivan_tsochev)
Типстър Звезда
Статии: 1570
20.11.2018 12:57  

Не точно. Може да се прогнозира същата среща, но с друга прогноза, която не дублира или подкрепя първата прогноза. Например: ако някой е играл даден мач "2", то следващите да не могат примерно да играят 2-ка, но и Х2, хендикапи, в полза на 2-ката, РНЗ 2 и т.н. Малко нескопосано го обясних, но дано да си ме разбрал.

КоментарЦитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
20.11.2018 14:25  

Да.Колегата го е обяснил по-добре.Това имах в предвид

КоментарЦитирай
Baiko
(@baiko)
Профи Типстър
Статии: 881
20.11.2018 15:08  

А в дните с малко мачове какво правим.А не мисля чак толкоз преписванки да е имало,като изключим умишлените няколко за половин година.

КоментарЦитирай
TZ
 TZ
(@tz)
Шефът
20.11.2018 15:09  

Сега вече разбирам и съм за подобно правило. Но много трудно би се оформило ясно, точно и кратко в едно изречение без да се налага допълнително тълкуване. Например, може да звучи така:

За мач, който е прогнозиран от друг типстър преди вас, можете да пуснете прогноза, само ако вашата не покрива дори минимално другата прогноза или пък е от коренно различен пазар. Пример: Ако вече има прогноза за даден мач "Над 1.5 гола", вие не може да дадете прогноза "Над 5.5 гола", "Гол/Гол", "2:0 точен резултат" и т.н. В такъв случай, ако прогнозата ви ще е от пазарите с голове, може да дадете само прогноза "Под 1.5 гола", "1:0 ТР" и т.н.

Това със сигурност ще доведе до казуси. Следвайки горния пример за "Над 1.5 гола", ако някой прогнозира "Победа за Отбор на нула" и мачът завърши 2:0, то тази втора прогноза реално покрива първата прогноза и ще трябва да се анулира ли? Въобще, повечето от вас са изобретателни и ще намерят начин за заобикаляне на това правило, провокирайки ме да взимам решение за всеки един отделен казус. Което впоследствие с охота ще се използва срещу мен с репликата: "За едни може, а за други не."

Точно и ясно може да има ограничение да не се пуска прогноза за вече анализиран мач. Това мен също ме устройва, но е доста рестриктивно. И ако някой има противоположно мнение към вече публикувана прогноза, няма да можем да видим доводите за това.

КоментарЦитирай
Fuhrer
(@fuhrer)
Почетен Типстър
20.11.2018 16:01  

Всъщност ДА.Комплицирано е.Може би варианта да нЕ Е ТОЧНО същия пазар е достатъчно.И либерално и леко коректно все пак

КоментарЦитирай
Стр. 1 / 2
Сподели:

Виж още футболни прогнози