15:00 Апоел Петах Т...

15:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Афула 22.03.  

Стр. 1 / 2

red6devil
ОТГ: 416
(@red6devil)
VIP Типстър
Регистриран: преди 10 месеца

Тиква си ги следя. При победа днес ще са на две точки от шампионския поток. Те шампиони не могат да станат, но тима направи чудеса от храброст. След като им бяха отнети 11 точки, тима навакаса и вече не е много застрашен. В последните 10 мача са 7-2-1. Реално отбора има толкова победи, колкото отборите от челната 3-ка.

Сега остават 2 кръга до края на редовния сезон. Наще са и с мач по-малко.Тима съвсем спокойно може да влезе в челната 6-ца и да си гарантира спокойствието в последните 7 мача. В групата за изпадане 3 отбора ще са застрашени. Могат да си спестят тези мачове, отборите са много равностойни и в близък периметър.

Прогноза:   1 @ 1.90

12 Replies
red6devil
(@red6devil)
VIP Типстър

Има лека промяна тук. Заблудиха ме с неправлно отразени мачове ! Тук  https://ibb.co/XLdnSTs

Реално тима не е с мач по-малко.

Това променя доста нещата, щото шансовете им за шампионския поток са почти илюзорни.

Единицата пак е възможна, но всеки сам си преценява. Афула са с реални шансове за промоция !

Коментирай
Deadpool
ОТГ: 105
(@deadpool)
Уважаван Типстър
Регистриран: преди 1 година

Знам го въпросния сайт , той е известен със сгрешените си статистики и пародийни прогнози ... жалко за теб щом го ползваш за инфо ☹ 

Коментирай
emopan
ОТГ: 132
(@emopan)
Уважаван Типстър
Коментирай
red6devil
(@red6devil)
VIP Типстър

Това са само подробности. Грешки стават. Пеле е ритал с портокали, ма това не му пречи да един от великите ! 🤣

Аз ползвам много сайтове. Но на този ми харесва подредбата на таблиците.

Трудно ще ме изненадате с някой сайт. Все пак залагам от първите стъпки на еврофутбол.

Ако си спомняте табличката във вестника. Нещо подобно ще видите по долу:

https://imgbb.com

Коментирай
Стр. 1 / 2
Сподели:

Футболен форум за прогнози и залози. Тук се публикуват Златни Прогнози от топ типстъри, които следват принципа на системата на залагане Бетинг Челиндж (Предизвикателство).

Коефициентите на Златните Прогнози се взимат от Betfair Sport!

Обработва се

Моля, Вход или Регистрация